Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Smętówko - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka przemysłowa uzbrojona Kościan

Kościan(Smętówko + 17 km)

4 492 100 zł15 490 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka z przeznaczeniem usługowo produkcyjnym położona bezpośrednio przy nowo budowanej północnej obwodnicy miasta Kościan. Numer geodezyjny działki to: 317/1, obręb Kurza.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bietowo

Bietowo(Smętówko + 25 km)

90 000 zł1 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta, którą czytasz dostępna tylko w naszym biurze! atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Skórzewo

Skórzewo(Smętówko + 21 km)

666 050 zł1 211 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w 4 linii zabudowy od głównej ulicy osiedlowej objęta mpzp. Nad frontem działki przebiegają linie wysokiego napięcia stąd tradycyjna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Sierosław

Sierosław(Smętówko + 21 km)

230 000 zł400 m² 575 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka rod o powierzchni 400 m , położona na terenie ogrodów działkowych Sierosław IV zaledwie kilkanaście minut od Poznania. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Czereśniowa

Czempiń(Smętówko + 14 km)

345 000 zł1 299 m² 265,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | 1299m2 | bardzo dobra lokalizacja | czempiń ul. Czereśniowa | warunki zabudowy | nowe standardy reklamy: oprócz tradycyjnych zdjęć: wirtualna wizyta w mieszkaniu 360stopni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie

Biała Wieś(Smętówko + 24 km)

455 000 zł4 750 m² 95,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę z przeznaczeniem pod zabudowę w m. Biała Wieś. Lokalizacja: biała Wieś gm. Grodzisk Wielkopolski specyfikacja: numer ewidencyjny działki 99/1 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Centrum,Grodzisk Wielkopolski(Smętówko + 18 km)

162 000 zł900 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych z Warunkami Zabudowy lokalizacja: grodzisk Wielkopolski, ul. Zdrojowa Dostępne działki o powierzchni 900 , 997 m2 - cena.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rybojedzko

Rybojedzko(Smętówko + 9 km)

189 000 zł630 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rola ( jest plan zagospodarowania terenu więc staje się działką budowlana,o pow 630m2 szer. 25m, jest kilkanaście działek o róznych metrażach od 630m2do 12000m2, w ok. 100m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Jałowiec

Jałowiec(Smętówko + 21 km)

149 000 zł2 400 m² 62,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie kwidzyńskim w gminie Ryjewo we wsi Jałowiec. Przepięknie położoną działkę budowlaną Powierzchnia 2400 tys. m2, przy lesie,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Sasankowa

Sowinki(Smętówko + 18 km)

460 000 zł1 013 m² 454,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w zielonej okolicy. Szukasz miejsca, gdzie możesz odpocząć od miejskiego zgiełku i codziennego pośpiechu? Ta działka położona w spokojnych Sowinkach w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Smętówko

Smętówko,pomorskie

1 000 000 zł24 116 m² 41,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomości gruntowe niezabudowane oznaczone numerami 15/2 i 15/4 położone w miejscowości Smętówko, w powiecie starogardzkim, w odległości 2,5 km od węzła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Smętówko

Smętówko,pomorskie

1 500 000 zł24 116 m² 62,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny